Ekibimiz | Teknoplan Mühendislik

“Teknoplan israfa kaçmadan kaliteyi yakalar.”

Ekibimiz

Teknoplan, başta demir-çelik olmak üzere endüstriyel sistemlere yönelik olarak makine, otomasyon ve bilişim alanlarında mühendilik çalışmaları yapmış, pekçok sistemin kurulumunda yer almıştır.

Ekibimiz akademik alt yapıya sahip olmakla beraber endüstriyel uygulamalar içinde aktif olarak yer alarak uygun çözümler sunabilme yeteneğine sahiptir. Endüstride mühendislikten müdürlüğe kadar olan tüm kademelerde bulunarak değişik açılardan bakabilme özelliklerini kazanmıştır.

Otomasyon birimimiz Siemens S7, S5, Controltechnic, CE gibi sistemler ve sürücüler konusunda bilgi birikimi ile değişik projelere imza atmıştır. WinCC ile operatör ekranları geliştirmiştir.

Mekanik bölümümüz özellikle ısıl işlem, krom kaplama, yüzey işleme ve atölye imalatları konusunda çalışmış Solidedge, AutoCAD gibi uygulamalarda proje geliştirmiştir.

Seviye-2 yazılımları konusunda yetkin bir pozisyonda olan Yazılım grubumuz yönetim bilgi sistemleri konusunda da çalışmalarda bulunmuştuır. Open VMS, Windows, Unix işletim sistemlerinde tecrübe sahibidir. C, C++, MFC, Vbasic ile uygulamlar geliştirmiştir. Web tabanlı uygulamlarda ASP, HTML, CSS kullanarak yetki bazlı çalışmalar yapmıştır. İlişkisel veritabanı üzerinde uygulamalar geliştirmiştir.

ekibimiz

Teknoplan © Copyright 2013

Kdz. Ereğli OSB, 4 Nolu Yol Sokak No: 12, Kdz.Ereğli/Zonguldak

0372 – 312 18 60 | 0372 – 312 18 73

teknoplan@teknoplan.com.tr